© 2019 by TomKamín

KONTAKTY

received_1870210409678672.jpeg

Projektuji přírodní stavby a vyřizuji jejich povolení. Ráda se toulám přírodou, kde nacházím moudrost a získávám inspiraci pro udržitelnost. V tom spatřuji smysl bytí. Mou snahou je vrátit život člověka do přírody.

Autorizovaná projektantka pozemních staveb

Petra Vlková

CIN_portrét1.jpg

Kresba, grafika a návrhy přírodních staveb.

Architektka

Pavlína Vlková

DSC00352.JPG

Přijímání Vašich emailů, dotazů a řešení objednávek od A - Z.

Obchodník

Martin Vlk

Slámař (15 let staví slamáky), Hlínař (15 let zkušeností, evropská lektorská akreditace, česká řemeslná zkouška -Zhotovitel hliněných konstrukcí a omítek., Dlouhodobý lektor - SHS - Sdružení hliněné stavitelství) - řemeslník, lektor a asistent svépomocných stavitelů. Rebel a permakulturista hledající trvale udržitelné alternativy ve stavebnictví.  A naokraj také spisovatel, filozof a vypravěč.

Ondřej Netík

IMG_20190527_110540.jpg

Projektantka v oboru pozemních staveb se zaměřením na inženýrskou činnost ve výstavbě a zpracování všech stupňů projektové dokumentace pro veškeré typy staveb. 

Projektantka pozemních staveb
 

Zuzana Matysová

PelíškyReklama.jpg

Semináře přírodního stavění, prohlídky realizovaného domu Pelíšky, poradenství, interiéry.

Marketing

Renata Bernardi

Hájek HUB.jpg

Přírodní architekt se zaměřením na celostní kompozice domů a zahrad. Životní prostor člověka vidí jako přírodní biotop, jehož součástí je dům a další prvky permakulturní zahrady. Ve svojí práci nachází udržitelnou cestu do budoucnosti stavění skrze snižování velikosti ekologické stopy, harmonickou spolupráci člověka s přírodou, přírodní materiály, novou estetiku a netradiční formy přírodního bydlení a stavění. 

Architekt

Petr Hájek

LOGO PB_RGB.png

Pomáháme tvořit zdravé bydlení s ohledem na přírodu a využívání lokálních zdrojů. Otevřeně sdílíme naše zkušenosti a znalosti. Současně je pro nás důležité rozvíjet dobré vztahy mezi sebou i se zákazníky.

Přírodní stavitel

Jakub Gajda